Ara...

Para Birimi:GBP

0
  • Yer işaretiniz yok.

Hepsini temizle
  • Karşılaştırılacak öğeniz yok.

Giriş

Hakkımızda

2020 yılından itibaren siz değerli tatil severlere hizmet kalitesinden hiçbir ödün vermeden ve maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmaktadır.
Keşfetmek için Aşağı Kaydırın

Güneş Homes

Hakkımızda

Değerli Misafirimiz,

GÜNEŞ HOMES olarak şirket ünvanımız Güneş Homes Estate&Travel Agency’dir.GÜNEŞ HOMES, 2020 yılından itibaren siz değerli tatil severlere hizmet kalitesinden hiçbir ödün vermeden ve maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmaktadır. 

Tatil yapmak isteyenlere alışılmışın dışında bir hizmet sunarak her sene binlerce kişi tarafından tercih edilen GÜNEŞ HOMES, profesyonel ekibi ve tecrübeli yapısıyla sizlere unutulmaz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Haftalık, aylık ve sezonluk kiralamalar yapabileceğiniz, ayrıca yatırım amaçlı satın almak isteyeceğiniz kaliteli ve konforlu  villalarımız ile lüks ve göz alıcı bir tatili ekibimizle birlikte planlayarak çok daha rahat ve uygun bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

GÜNEŞ HOMES olarak Fethiye Ölüdeniz şubemizle hizmet vermekteyiz.

 Misyonumuz; her bütçeye ve zevke uygun lüks villalarımız ile siz tatil severlere en iyi villa tatil deneyimini yaşatmaktır. Bu sektörde en güvenilir ve en çok tercih edilen firmalardan biri olarak tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. 

Fethiye’de yaklaşık olarak her bölgede bulunan villalarımız ile sizlere geniş bir portföy sunmaktayız. Daha çok Ege ve Akdeniz bölgelerinin en ünlü beldelerinde hizmet veren firmamız, yaz tatilinizi eğlenceli ve unutulmaz bir şekilde geçirmenize yardımcı olacaktır.

Rezervasyon sırasında kriterlerinize göre villaları isterseniz siteden araştırabilir isterseniz de ekibimizle iletişime geçerek farklı seçenekler sunulmasını talep edebilirsiniz. Ayrıca Fethiye Ölüdeniz’deki merkez ofisimize gelerek de rezervasyon ve villalar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Yıllık alınan izinler, tatil için kısıtlı zamanın olması ya da belirli bir bütçenin olması nedeniyle tatil için ayrılan zamanınız çok değerlidir. Bu nedenle bu zamanın en iyi şekilde geçirilmesi siz değerli misafirlerimizin en doğal hakkıdır. Eğer siz de kaliteli, güvenilir ve eğlenceli bir tatil geçirmek isterseniz GÜNEŞ HOMES ailesi olarak tüm süreç boyunca yanınızdayız!

Bu sektörde en güvenilir ve en çok tercih edilen firmalardan biri olarak tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz.

Güneş Home
Estate&Travel Agency
50
Mutlu Müşteri
12168
Villa
2172
Daire
732
Her Hafta Yeni Villa
Hemen İletişime Geç
Translate »